ПРО КОМПАНІЮ

 

Туристична компанія «АЛЬТА ТРЕВЕЛ» була заснована у 2011 році командою професіоналів та ентузіастів, захоплених туризмом. Туризм для нас не просто сфера діяльності, а спосіб життя. Із моменту заснування компанії ми прагнемо постійного вдосконалення та підвищення рівня нашого професіоналізму. Тому головним критерієм ефективності роботи для нас є висока якість послуг, які ми надаємо.

Основними туристичними напрямками компанії стали дитячий відпочинок, екскурсійні тури, а також відпочинок та санаторно-курортне лікування в Україні. Протягом багатьох років нами напрацьовувалась досить чимала база пропозицій для наших туристів. Ми співпрацюємо з найкращими готелями, базами відпочинку, санаторіями та дитячими таборами України, які за роки успішної роботи стали для нас не лише надійними партнерами, а й добрими друзями.

У той же час ми намагаємося відкривати та розвивати для себе нові напрямки діяльності та нові можливості. Віднедавна туристична компанія «АЛЬТА ТРЕВЕЛ» взяла під своє керівництво три об’єкти – ДОТ «Імперія Дитинства» (Київська обл., с. Мироцьке), ДОТ «Дружний» (Херсонська обл., с. Генічеська Гірка) та базу відпочинку «Едельвейс » (Закарпатська обл., с. Верхній Студений).

Наша головна мета – популяризація внутрішнього туризму. Ми безмежно любимо свою країну і вважаємо, що в Україні багато дивовижних місць, вартих уваги. Водночас ми також прагнемо розширювати географію подорожей наших туристів і завжди готові підібрати найцікавіші та найвигідніші варіанти відпочинку на популярних іноземних курортах. Ми не просто пропонуємо тури – ми даруємо гарний настрій та незабутні враження!