Задать вопрос, забронировать номер, уточнить наличие номера и другое вы можете заполнив приведенную ниже форму. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!

Задать вопрос
ФИО*:

Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:

 

* помечены обязательные  поля

Украина, г. Киев,
ул. Трёхсвятительская 3, оф 45,
тел/факс (044) 221-18-86;
(097) 404-53-01
e-mail: iccamp@ukr.net

Курсы валют на PROext

 

 

 

 

 

 

 

Хорошие новости

Відпочивай активно на Київщині!
Непередбачувана річка Рось
хорошие новости, Київська область, Рось, Богуслав

Відпочивай активно на Київщині!
 Непередбачувана річка Рось

6 та 7 липня 2010 року Київська обласна туристична агенція управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації спільно з Спортивно-туристичним молодіжним клубом “Роток” та асоціацією «Туристичний прес-клуб України», провели інформаційний прес-тур «Відпочивай активно на Київщині! Непередбачувана річка Рось»

Наш маршрут по річці Рось брав початок з села Синява, де знаходиться страусова ферма, тут на гостей інформаційного прес-туру чекали екскурсія фермою та корисний сніданок зі стравами із страусятини. З села Синяви шлях пролягає вздовж Росі до села Січ. Ліворуч – заплава, праворуч - мальовничі вкриті лісом пагорби, краса неймовірна.

Від села Січ, після інструктажу учасники інформаційного прес-туру вирушають на катамаранах у захоплюючу мандрівку річкою Рось. Оглядаючи навколишні краєвиди кожен може відволіктися від міської метушні та поринути у красоти річкового круїзу. На правому березі річки Рось на протязі 7 км протягнулося село Саварка. Тут розташований Саварський музей, який був нагороджений медаллю та грамотою як один з кращих краєзнавчих музеїв, де і проходить екскурсія по музею.

Після насиченого сплаву учасники інформаційного прес-туру зупиняємося на березі поблизу селища Мисайлівка де організовано наметовий табір для відпочинку. У вечері бажаючі матимуть змогу відвідати таємниче святкування «Івана купала» в м. Богуславі.

Наснупного дня продовжується сплав по річці Рось до одного з найстаріших міст Київщини Богуслава.

Місто розташоване у дуже мальовничій місцевості на скелястих берегах Росі у цьому переконається найвибагливийший мандрівник.

<< Назад

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 G Analytics
сайт создан компанией цена создание сайта