Задать вопрос, забронировать номер, уточнить наличие номера и другое вы можете заполнив приведенную ниже форму. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!

Задать вопрос
ФИО*:

Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:

 

* помечены обязательные  поля

Украина, г. Киев,
ул. Трёхсвятительская 3, оф 45,
тел/факс (044) 221-18-86;
(097) 404-53-01
e-mail: iccamp@ukr.net

Курсы валют на PROext

 

 

 

 

 

 

 

Международный детский центр Артек, путевки в Артек

Міжнародний дитячий центр «АРТЕК»

Україна, Київська обл, ПУЩА-ВОДИЦЯ

Вік дітей: від 9 до 16 років

Розташування. У 2014 році після анексії АР Крим Державне підприємство «Міжнародний дитячий центр «АРТЕК» не припинило своєї роботи. Сьогодні ми продовжуємо працювати для українських дітей та юних миротворців з усього світу, розташувавшись в одному із заповідних куточків Києва – Пущі Водиці, на базі санаторно-курортного комплексу «Пуща Озерна».

 

Розміщення. Діти розміщуються у номерах з усіма зручностями по 4-6 осіб. Номери обладнані сучасними меблями – двоповерховими ліжками в залежності від віку дітей, шафами та тумбами. Будівлі комплексу спроектовані таким чином, що влітку зберігають прохолоду, а в прохолодну пору року залишаються теплими. У разі несприятливих погодних умов діти можуть пересуватися між корпусами через галереї, а великі холи та розвинена інфраструктура дозволяють організувати роботу табору в комфортних для дітей умовах.

 

Харчування. Для дітей організоване 5-разове збалансоване харчування. Ми прагнемо досягти рівня харчування «як удома», коли кожна дитина може їсти улюблені страви, дозувати свою порцію, приємно проводити час за прийомом їжі. Можливості комплексу дозволяють індивідуально підходити до особливих потреб дітей (дієтичне харчування, програма оздоровлення, санаторний курс).

 

Інфраструктура. МДЦ «АРТЕК» розташований в екологічно чистій лісопарковій зоні на території 73 га. Комплекс розрахований на 800 дітей і включає в себе чотири спальні корпуси, їдальню, кіноконцертну залу, критий басейн, лікувально-діагностичне відділення, хореографічну залу, бібліотеку, приміщення для роботи клубів, спортивні майданчики, власний пляж.

 

Програма. МДЦ «АРТЕК» – це унікальний простір для досліджень, відкриттів та розвитку власних талантів і здібностей. У нас немає школи («Який жах!» – схопляться за голову дорослі), але в нас є освітній і культурно-мистецький центри, що пропонують дітям разом розглянути теми в межах (і не тільки) шкільної програми. У нас немає уроків («Ура!» – радісні вигуки дітей), але ми вчимося під час освітніх квестів і дослідницьких експедицій, екскурсій і майстер-класів від фахівців вищого гатунку, ми сміливо вступаємо в дебати і пропонуємо роботу в експериментальних лабораторіях і мистецьких студіях.

«АРТЕК» стверджує, що вчитися можна завжди, і це справа цікава і корисна! Протягом зміни ми мандруємо та досліджуємо навколишній світ і нашу рідну Україну. Вирушаємо в екскурсії та походи, беремо участь у головних соціальних, культурних, спортивних подіях столиці, відвідуємо місця-візитівки країни, її музеї та галереї, наукові центри та виставки.

«АРТЕК» – це місце свободи і творчості з широкими можливостями для зміцнення здоров’я, розвитку здібностей та інтересів. Це чарівна територія дружби, заповідне місце, де людина і природа поєднуються в єдине ціле.

 

Дітей чекають незабутні зміни в МДЦ «АРТЕК»:


Зірковий новорічний мюзикл в «АРТЕКУ» (02.01.17 – 08.01.17). Казковий початок Нового року в заповідній Пущі у колі дивовижно талановитих друзів і в атмосфері неповторних вражень – мрія, яка вже завтра стане щасливою реальністю. Зимові канікули в «Артеку» – це унікальна можливість стати героєм улюбленої музичної казки «12 місяців» на новий лад, яка народжується на очах і розігрується разом із зірками протягом святкового тижня. Рідкісна нагода зазирнути за сценічні лаштунки, перевірити власні сили на творчій кухні, заявити гучно про свій талант і відчути себе голлівудською зіркою.

 

Медичний супровід. Кожна дитина, яка знаходиться у центрі має медичне страхування. Надання невідкладної медичної допомоги здійснюється цілодобово під час перебування дітей в центрі, під час походів та екскурсій, знаходження за межами центру. Медичним відділенням проводиться програма «Паспорт здоров’я», що включає діагностику загального стану здоров’я дитини. Окрім надання невідкладної медичної допомоги, відділення пропонує унікальну програму оздоровчих заходів на базі лікувально-діагностичного відділення (у тому числі тренажерну залу, соляну шахту,інгаляторій таке інше). Також під особливим наглядом знаходиться система харчування дітей.

 

Безпека. Ми особливо дбаємо про безпеку дітей. Комплекс відповідає нормам безпеки для дитячих оздоровчих закладів, територія є закритою для вільного відвідування і знаходиться під охороною цілодобово як персоналом центру, так і спеціальними підрозділами. Нічне чергування забезпечує своєчасну допомогу дитині у випадку виникнення в неї будь-яких проблем.

  Паркові території своєчасно прибираються, проріджуються і сануються від небезпечних рослин і комах. Власний пляж комплексу знаходиться під пильним наглядом. Його відвідування здійснюється відповідно до встановлених правил. На березі працює служба контролю і порятунку на воді.


Забронювати путівку ви можете за телефонами:

+ 38 097 404 53 01

+ 38 099 23 70 700


Офіс продажу путівок у м. Києві: (044) 221 18 86.

Международный детский центр Артек

путевки в Артек

артек пуща водица

отдых в артек

детский отдых артек

путевки в артек

артек цена заказать

артек пуща

Вартість путівок у МДЦ АРТЕК на ЗИМОВІ КАНИКУЛІИ 2017 рік.

Зміна

Дати заїзду

Кількість днів

Вартість, грн

ЗИМОВІ КАНИКУЛИ

02.01.17 – 08.01.17

8 днів

2800

Задити питання, забронювати путівку або інше ви можете, заповнивши форму.

При заповненні форми просимо вказати назву табору та вказувати номер контактного телефону для оперативного зв'язку з Вами.

Задать вопрос или забронировать путевку
Kонтактное лицо*:
Название лагеря*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

<< Назад 

Скачать анкету ребенка
Скачать мед. карту

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100 G Analytics
сайт создан компанией цена создание сайта